Selah Sue wystąpi we Wrocławiu


Po wyprzedanej trasie koncertowej w marcu tego roku, sensacja ostatnich miesięcy, Selah Sue, powraca do Polski.  Autorka przeboju This World wystąpi we Wrocławiu 13 grudnia w klubie Eter, podczas koncertu promującego płytę „Raggamuffin”.

 

Selah Sue (właśc. Sanne Putseys) nazywana jest europejskim odpowiednikiem Erykah Badu i Lauryn Hill. Dzięki swojej najnowszej płycie zatytułowanej Raggamuffin 23-letnia Belgijka stała się sensacją na rynku muzycznym ostatnich miesięcy. Jej rewelacyjne single This World oraz Raggamuffin podbiły europejskie listy przebojów. Proponowana przez nią mieszanka najlepszej jakości soulu, funku, reggae, rocka, hip-hopu i popu zachwyciła samego Prince’a, który zaproponował jej supportowanie podczas koncertu w Antwerpii.

Współpracowała z takimi artystami jak: Moby, Simply Red czy Nneka, która towarzyszyła jej w pracy nad debiutancką płytą. Produkcyjnie wspomogła ją także sama Meshell Ndegeocello w utworze Mommy oraz Cee-Lo Green (duet Please). Selah Sue napisała większość piosenek sama, a pierwsze z nich skomponowała w wieku 15 lat.

Na początku roku wokalistka wystąpiła na 2 koncertach w Polsce, które zostały wyprzedane w kilka tygodni. Teraz specjalnie dla polskich fanów artystka powraca z serią ostatnich koncertów promujących Raggamuffin. Od stycznia artystka rozpoczyna nagrywanie kolejnego albumu i nie będzie koncertować przez najbliższe kilkanaście miesięcy.

Selah Sue będzie można zobaczyć 13 grudnia we wrocławskim klubie Eter w ramach wROCKfest.pl.

Bilety w cenie 110-150 zł są dostępne w bileterach Empik, sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci Ticketpro, Eventim, Ebilet i Biletin.

wROCKfest.pl prezentuje:
SELAH SUE
13.12.12 godz.20.00

Klub Eter
ul.Kazimierza Wielkiego 19
bilety:
110 zł – pierwsze 300 szt.
120 zł – pozostałe
miejsca siedzące ( balkon) – 150 zł
 
Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.