Uwaga fani dobrej muzyki! 17 czerwca, w warszawskiej klubokawiarni Skwer, filii Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny, Jarek Wist wystąpi z koncertem promującym najnowszą płytę „Jest Zapisane”. Zapraszamy.

wist 2Na chwilę przed wakacjami Jarek zaprasza na romantyczną podróż, podczas której nie tylko oczaruje nas kolorowym stylem lat 50. i 60., lecz także zarazi pozytywnymi emocjami i porwie dynamicznym rytmem.

„Jest zapisane” to przełomowy album w karierze Jarka Wista – jest zapisem doświadczeń i przeżyć wokalisty. Inspirowany występami w towarzystwie orkiestr i big-bandów, został nagrany przy współpracy z sekcją rytmiczną. Żywe instrumenty na scenie i w studiu wydobywają liryczny głos Jarka, który interpretuje nastrojowe ballady, a także dynamiczne piosenki. Cała płyta, mimo różnorodności, zbudowana jest w stylu retro-pop, nawiązując do włoskiej muzyki z lat 50. i 60.

11.DUB_9531gotKoncert w warszawskim Skwerze to doskonała okazja, żeby jeszcze przed wakacjami dać się porwać atmosferze letniego wypoczynku i choć na chwilę przenieść się w świat włoskiej elegancji, ujmujących tekstów, porywających melodii i słonecznych krajobrazów.

Jarek Wist – Jest zapisane

17 czerwca (wtorek) godz. 20.00

Skwer – filia Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny,

ul. Krakowskie Przedmieście 60a, Warszawa

Bilety do nabycia na stronie:

http://veritanostra.pl/bilety.php także w klubokawiarni Skwer w dniu koncertu.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.