W poszukiwaniu własnego stylu warto inspirować się ikonami: Jackie i Marilyn od lat 50 są wzorami, z których warto czerpać pełnymi garściami.

jackie marilynRóżniło je prawie wszystko. Brunetka i blondynka. Pierwsza z nich była jedną z bardziej lubianych i podziwianych Pierwszych Dam USA – symbolem nonszalanckiej elegancji, klasy i szyku. Świetnie wykształcona, pochodząca z wyższych sfer, o nienagannych manierach Jacqueline była wręcz stworzona do życia na najwyższych szczeblach.

Druga to ucieleśnienie kokieterii, kobiecej zalotności i seksapilu. Trudne dzieciństwo, neurotyczno- depresyjna osobowości i zagubienie w świecie, nie przeszkodziło jednak Marilyn we wspięciu się na piedestał hollywoodzkiej kariery.

Jackie Kennedy i Marilyn Monroe silnie wpłynęły na kobiece postawy i gusta – tak naprawdę każda z nas jest po trochu jedną lub drugą, każda odnajdzie w ich stylu elementy, których umiejętne wykorzystanie pozwoli nam podkreślić najlepsze atuty kobiecości.jackie marilyn 2

Czerwone usta, wysokie szpilki i ponadczasowe must-have w szafie to tylko niektóre składniki potężnego arsenału drobnych trików, dzięki którym będziemy jeszcze piękniejsze i bardziej pewne siebie. A przecież nie od dzisiaj wiadomo, że poczucie własnej wartości pozwala nam przebojem kroczyć przez życie.

A Ty? Która z legend bardziej cię fascynuje? Do której z ikon stylu ci bliżej? Jesteś Jackie czy Marilyn?

Pamela Keogh, Jackie czy Marilyn/Wydawnictwo Otwarte

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.