Mamy wyniki konkursu. Wiemy, kto pójdzie na wyjątkowy koncert Ery Jazzu…

Bilety trafiają do:

– Anna P.

– Kinga R.

– Ania M.

Gratulujemy i życzymy udanego koncertu!

Serdeczności,

Redakcja repka.pl

———————————–

Portishead Jazz to specjalny projekt muzyków Portishead i Radiohead przygotowany dla Ery Jazzu. Polska premiera odbędzie się w czwartek 24 maja w warszawskim Palladium. To kolejny  polski  projekt muzyków Radiohead: gitarszytsa Jonny Greenwood wystapi  wraz z orkiestrą Krzysztofa Pendereckiego na Openerze; perkusista Clive Deamer zagra wraz z muzykami Portishead w projekcie Ery Jazzu.To polska premiera formacji z udziałem Jima Barra – basisty Portishead, trębacza Pete Judge’a oraz – grający także w Portishead – saksofonisty  Jake’a McMurchie.

 

Mamy dla Republiki Kobiet  3 bilety na ten koncert!

Zadania: Wymieńcie 5 artystów, których gościła Era Jazzu.

Logujcie się do naszego Newslettera, zalajkujcie nas na facebooku i piszcie odpowiedzi na adres: konkurs@republikakobiet.pl
Na odpowiedzi czekamy do 22 maja.

Przeczytaj również o konkursie na Facebooku!

 

W pierwszej wersji projektu  Portishead Jazz  – mówi Dionizy Piątkowski, szef Ery Jazzu planowaliśmy zaproszenie Cliva Deamera , ale jego zobowiązania wobec Radiohead wykluczały ten pomysł. Perkusista nagrywał  bowiem najnowszy album Radiohead i przygotowywał się do trasy koncertowej w Stanach i Kanadzie. Do zespołu Get The Blessing zarekomendował  więc wtedy zdolną perkusistkę Daisy Palmer, z zespołu Goldfrapp. Teraz pojawi się wraz z kolegami z Portishead w warszawskim Palladium na jedynym koncercie w Polsce ! Zaledwie cztery dni po koncercie Ery Jazzu perkusista rozpoczyna dwumiesięczna trasę z Radiohead w USA i Kanadzie, jesienią zagrają w Europie, Australii i Japonii. W czasie krótkiej, europejskiej trasy Portishead Jazz, perkusista Radiohead pojawi się tylko w Warszawie !

Organizatorzy przygotowali dodatkową pule biletów stojących ( 60,-) oraz miejsc VIP/siedzących ( 150,-).

ERA JAZZU :  GET THE BLESSING – Portishead Jazz 24.05.2012,godz.20.oo – Warszawa – Palladium

www.ticketpro.pl
www.ebilet.pl www.eventim.pl

oraz kasa PALLADIUM
więcej: www.jazz.pl

28 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.