Złoto i srebro najlepszych prób zamknięte w subtelnych, nowoczesnych formach – to sedno wyjątkowych kolekcji nowej marki biżuteryjnej na rynku Polskim – Mishu Design. 

Biżuteria Mishu Design zachwyca czystą, szlachetną formą. Kunsztowne kolczyki, wyrafinowane kolie, ascetyczne w formie bransolety. To biżuteria kreowana z myślą zarówno o koneserach sztuki złotniczej, szczególnie ceniących jakość i doskonałą formę, jak również o fashionistkach, dla których priorytetem są trendy i unikalny design.

Czego możemy spodziewać się w kolekcji? Srebrnych kwiatów z kroplami rosy ze szlachetnych kamieni, złotych motyli zrywających się do lotu z bransolety, srebrnych, ale kolorowych nitek – bransolet, czy „ślimaków w kosmosie” – zadziwiającego pierścionka, który w tym roku podbił serca Jury międzynarodowego konkursu biżuteryjnego w Paryżu. Inwencja projektanta marki – Marcina Tymińskiego nie zna granic! W swoją pracę wkładam całą swoją energię, nie cenzuruję wyobraźni. Moje przedmioty są obrazem moich nastrojów i emocji – mówi Marcin. Impuls do tworzenia może przyjść z każdej strony, dlatego jestem cały czas otwarty na świat i nowe doznania. Dzięki temu kolekcje tworzone przez Marcina są zróżnicowane, a wzornictwo i sposób wykonania biżuterii – nowatorski.

Marcin Tymiński jest wielokrotnie nagradzanym w prestiżowych międzynarodowych konkursach designerem oraz prezesem Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych. Projekty Marcina były wyróżniane prestiżowymi nagrodami, między innymi: w 2010 roku wygrana Editor’s Choice podczas targów INTERNATIONAL JEWELLERY LONDON Recognizing Originality and Inspirational Craftsmanship oraz w tym samym roku wygrana w konkursie „SHERIFF de MODE” podczas targów BIJORHCA – ECLAT DE MODE PARIS.

Biżuteria Mishu Design jest dostępna w butiku marki, który mieści się przy ul. Wiejskiej 17 w Warszawie.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.