Lord Somersby, znany ze swych nietuzinkowych pomysłów, postanowił w tym roku rozprawić się z rutyną. Któregoś dnia spojrzał przez okno i zauważył, że zima nie odpuszcza, a świta nie ma ochoty na harce na śniegu. „A czemuż by nie stworzyć latozimy i przywrócić chęć do zabawy” rzekł Lord i tak narodził się pomysł imprezy Party like a Lord on Ice.

akpa20150217_party_like_a_lord_mp_7326

Imprezę Party like a Lord on Ice zorganizowała trendsetterska marka Somersby, którą pokochały rzesze młodych ludzi. Somersby to wyśmienicie smakujący mix piwa i napoju owocowego – idealne połączenie na imprezy w gronie przyjaciół, niezależnie od pory roku. Somersby bowiem, to doskonałe orzeźwienie na słoneczne dni, jak i wyśmienity kompan zimowych długich wieczorów. Somersby najlepiej smakuje schłodzone, podane na kostkach lodu, o czym przekonali się uczestnicy zacnego party u Lorda Somersby.

 akpa20150217_party_like_a_lord_mp_6997-1

Imprezy Lorda Somersby zdążyły już zasłynąć jako nietuzinkowe wydarzenia. To doświadczenie jednak było jedyne w swoim rodzaju. Goście, których Lord powitał w swych progach, zostali świadkami połączenia świata zimowego i letniego. Lord Somersby w wyjątkowym performance na lodzie stworzył latozimę – niekończącą się porę roku, dzięki której czas przestał mieć znaczenie. Świta Lorda Somersby mogła imprezować na łonie soczystej zieleni i jednocześnie korzystać z lodowych atrakcji, jakie przynosi zima.

 akpa20150217_party_like_a_lord_mp_7045-1

Lord Somersby rozprawił się z czasem także muzycznie. Do spektakularnej i wyjątkowej bitwy na style zaprosił grupy DJów, przedstawicieli dwóch pokoleń. Last Robots, uznany warszawski duet, autorzy remiksów dla takich zespołów jak Plastic, Fox, Artybishop oraz dla Noviki. Ich przeciwnikami byli przedstawiciele młodego pokolenia –  kolektyw Time2Play (T2P), którego misją jest promocja niezależnej muzyki elektronicznej. Impreza w iście lordowskim stylu upłynęła także przy dźwiękach DJ-skiego setu duetu tworzącego muzykę elektroniczną XXANAXX – zespołu, który był nominowany w wielu plebiscytach za 2013 rok jako debiut oraz odkrycie roku.

 akpa20150217_party_like_a_lord_mp_7129

Wyśmienitej uczcie muzycznej goście mogli przyglądać się, siedząc na wakacyjnej soczystej trawie, podjadając przekąski z piknikowych koszy, a także wprost z ośnieżonych sanek. Te dwie strefy chilloutu cieszyły się ogromnym powodzeniem wśród imprezowiczów. Wśród świty Lorda znaleźli się m.in. Borys Szyc, Maja Sablewska, Edyta Herbuś, Marcelina Zawadzka, Tomasz „Tomson” Lach, Jessica Mercedes, Ekskluzywny Menel – Kamil Pawlewski, Agnieszka Wesołowska, Krzysztof Jankowski „Jankes”. Wszyscy goście w towarzystwie Somersby bawili się wyśmienicie do białego rana. To ucieszyło niezmiernie Lorda Somersby, który już rozpoczął rozmyślania nad kolejnym nietuzinkowym pomysłem.

Tymczasem STAY OPEN-MINDED!

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.