Druga połowa twojego iPada właśnie stała się cieńsza, lżejsza, bardziej elastyczna. Jednym słowem – lepsza.

thinDobra wiadomość dla fanów nowych technologii. Firma Logitech zapowiedziała uaktualnioną wersję swojego wielokrotnie nagradzanego etui Logitech® Ultrathin dla iPada Air, iPada mini i iPada mini z wyświetlaczem Retina. Nowa wersja Ultrathin ma ulepszoną elastyczność  i odświeżony wygląd wraz z jeszcze cieńszym euti z klawiaturą oraz większą swobodą ustawienia kąta patrzenia.

etui 2Jeszcze lepszy Ultrathin

„Sposób w jaki korzystamy z iPadów się zmienia – mówi Izabela Sulima, Regional Marketing Manager Visegrad. „iPad to już nie tylko urządzenie służące do konsumpcji treści, ale także narzędzie służące do ich kreowania, gdziekolwiek jesteśmy. W związku z tym Ultrathin ewoluował wraz ze zmianą sposobu korzystania z tabletów, dzięki czemu jest teraz cieńszy, lżejszy i bardziej elastyczny niż kiedykolwiek wcześniej. Ultrathin stał się drugą połową Twojego iPada” – dodaje Sulima.

etui 3Komfort pracy

Etui z klawiaturą Bluetooth bezpiecznie łączy się z iPadem dzięki wbudowanym silnym magnesom. Możliwość ustawienia różnych kątów nachylenia tabletu, zoptymalizowany układ klawiszy oraz obsługa skrótów używanych w iOS zapewniają jeszcze większy komfort pracy w trakcie pisania.

etui 4Waga lekka

Ulepszona wersja Ultrathin jest także cieńsza i lżejsza niż wcześniejsza – etui ma 6,4 mm grubości i waży około 2/3 tego co iPad. Zastosowane w etui wysokiej jakości aluminium oraz wykończenie dopasowane do tabletu firmy Apple sprawiają, że Ultrathin idealnie dopasowuje się do iPada.

Sugerowana cena: 439 zł w wersji dla iPada Air oraz 349 zł w wersji dla iPada mini i iPada mini z wyświetlaczem Retina.

www.logitech.com

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.