Pudrowy róż na jesienne chłody

Moda na pastele wcale nie minęła wraz z zakończeniem lata. Pudrowy róż przetrwał i pokazuje swe nowe chłodniejsze oblicze.

Już nie tylko latem możemy nosić rozbielone kolory, ponieważ one równie dobrze wyglądają jesienią i zimą. Szczególnie róż i wszystkie jego delikatnie odcienie. Stylizacje w kolorze różowym są ponadczasowe, eleganckie i klasyczne. Odmładzają i dodają lekkości, a poza tym doskonale sprawdzają się w każdej sytuacji. Co więcej subtelny pudrowy róż doskonale łączy się z innymi barwami. W połączeniu z czernią tworzy klasyczne zestawienie, a ekstrawaganckie w połączeniu z mocną zielenią i granatem doprawionym złotymi akcentami. To jednak nie wszystko. W tym sezonie modne jest tworzenie kolorystycznych „total looków”. Różowy od stóp do głów to z pewnością propozycja dla odważnych i pewnych swojego stylu kobiet.

Pudrowy róż na jesienne chłody

Na jakie tkaniny i materiały w kolorze różu warto postawić jesienią? To proste – urocze pastelowe kolory w połączeniu z miękkimi bawełnianymi tkaninami tworzą duet doskonały, poza tym róż najchętniej występuje na spandeksie, aksamicie i nabłyszczanych tkaninach.

Zajrzyj na bonprix.pl i przekonaj się, że róż wcale nie musi oznaczać cukierkowych stylizacji.

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany