Pudrowy róż na jesienne chłody

Moda na pastele wcale nie minęła wraz z zakończeniem lata. Pudrowy róż przetrwał i pokazuje swe nowe chłodniejsze oblicze.

Już nie tylko latem możemy nosić rozbielone kolory, ponieważ one równie dobrze wyglądają jesienią i zimą. Szczególnie róż i wszystkie jego delikatnie odcienie. Stylizacje w kolorze różowym są ponadczasowe, eleganckie i klasyczne. Odmładzają i dodają lekkości, a poza tym doskonale sprawdzają się w każdej sytuacji. Co więcej subtelny pudrowy róż doskonale łączy się z innymi barwami. W połączeniu z czernią tworzy klasyczne zestawienie, a ekstrawaganckie w połączeniu z mocną zielenią i granatem doprawionym złotymi akcentami. To jednak nie wszystko. W tym sezonie modne jest tworzenie kolorystycznych „total looków”. Różowy od stóp do głów to z pewnością propozycja dla odważnych i pewnych swojego stylu kobiet.

Pudrowy róż na jesienne chłody

Na jakie tkaniny i materiały w kolorze różu warto postawić jesienią? To proste – urocze pastelowe kolory w połączeniu z miękkimi bawełnianymi tkaninami tworzą duet doskonały, poza tym róż najchętniej występuje na spandeksie, aksamicie i nabłyszczanych tkaninach.

Zajrzyj na bonprix.pl i przekonaj się, że róż wcale nie musi oznaczać cukierkowych stylizacji.

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.