Wyjątkowi zwyczajni mężczyźni i kobiety w przestrzeniach związanych z ich pasjami na fotografiach Patrycji Toczyńskiej, czyli nowa odsłona projektu #Lessismore.

Misia Furtak

W kolejnym projekcie spod znaku #lessismore Patrycja Toczyńska pokazuje naturalnie pięknie kobiety i naturalnie pięknych mężczyzn. To projekt o tym, co dobre, autentyczne, przyjemne. Jak otaczanie się pozytywnymi osobami i wartościowymi treściami, odpuszczanie, wybaczanie, docenianie codzienności i akceptacja siebie. A także o tym, jak ważna w życiu jest pasja, która nadaje kolor życiu.

Tym razem hasłem-kluczem do sesji jest więc „Prawdziwa Pasja”. Bohaterowie projektu to 14 wyjątkowych zwykłych osób: Katarzyna Bonda, Michalina Furtak, Anna Halarewicz, Olga Kozierowska, Julia Pietrucha, Marzena Pokrzywińska, Lidia Popiel, Anna Rusowicz, Maria Sadowska, Helena Norowicz, Katarzyna Zawadzka, Michał Będźmirowski – Modny Tata, Bartłomiej Pawlus i Paweł Reduch. Zdjęcia pokazują ich oraz ich pasje – muzykę, książki, teatr. Widzimy ich w przestrzeniach z nimi związanych, ale ważne jest także uchwycenie piękna tego, co zwyczajne – twarzy bez makijażu, małych codziennych gestów.

Zdjęcia od 7 maja można oglądać w witrynach sklepów marki TATUUM, partnera projektu, dla której naturalność to także bardzo ważny temat. Dlatego ubrania TATUUM szyte są z naturalnych tkanin.

Partner projektu: TATUUM

Foto: Patrycja Toczyńska / patrycjatoczynska.com

Produkcja: Iwona Kowalczyk / Wa2Design

Foto/video backstage: Anna Kolatorska

Stylizacja włosów: Marta Górska

Stylizacja: Edyta Piasecka, Sandra Mikołajczyk

Studio Foto: Wolf3D Studio

Za pomoc w realizacji projektu dziękujemy:

Akademeia High School

Teatr 6.piętro

Warszawska Szkoła Filmowa

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.