Przedstawiamy siedem polskich marek, których specjalnością jest bielizna romantyczna. Taka na co dzień i na specjalne okazje. Taka, którą pokocha wasze ciało.

Tekst: Joanna Zaguła

Ma być tak, jak wy chcecie – delikatnie, a może właśnie bardziej drapieżnie. Kobieco, ale wygodnie. Możecie w niej uwodzić i spędzać spokojnie wieczory na kanapie z kakałkiem. Przedstawiamy wam 7 polskich marek, których bielizna romantyczna będzie pięknie ukrywać albo pokazywać, co tylko chcecie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że większość tych marek ma ograniczoną rozmiarówkę i szczególnie trudno znaleźć w nich staniki dla większych biustów. Ale i takie się znajdą.

Bielizna Heartbreaks and Promises

Heartbreaks and Promises wyróżnia się ciekawymi krojami – majtki wycięte z boku, staniki o falowanych brzegach. Jej założycielka podkreśla, że piękna bielizna ma nie tylko kusić, ale sprawiać, że lepiej czujemy się same ze sobą. I to nam się bardzo podoba!

Komplet Amour, Rilke

Rilke to bielizna delikatna i subtelna jak poezje ich imiennika. Choć welurowe rzeczy w cieplejszym klimacie też się zdarzają. Cieszy nas, że niektóre modele biustonoszy mają miseczki w rozmiarach do F.

Komplet Miss Amour, Miss Liberte

Miss Liberte – jak sama nazwa wskazuje – jest wolna i wyzwolona. Kiedy chce, zakłada koronki, a jeśli ma ochotę – to te koronki uzupełnia paskiem w stylu sportowym. I co ważne – miseczki ma aż do rozmiaru E.

https://www.instagram.com/p/B7DUaQ3BgiF/

Le Petit Trou to styl niezwykle delikatny, niemal jak mgła albo pajęczyna. Ich majtki mają charakterystyczną dziurkę z tyłu, taką, która odsłania akurat tyle, by poigrać z wyobraźnią. A ich staniki bardziej niż na bieganie do autobusu, nadają się na łóżkowe przytulanie czy leniwe niedziele.

Bielizna Undress Code

Undress Code to flirt i wygoda. Miękkie welury, mocne paski, które podtrzymują, co trzeba, ale i sporo zadziornych przezroczystości.

Bielizna Rose Quartz Love, zdjęcie: Joanka

Rose Quartz Love skupia się na kontakcie z naturą i kobiecej przyjemności – wierzy w moc różowego kwarcu i erotycznego przyciągania. Te projekty więcej odsłaniają, niż zakrywają, ale z gustem i klasą.

Bielizna Dollhpuse Lingerie

Dollhouse Lingerie to coś z uśmiechem, tu jest bardziej imprezowo. Pojawiają się filuterne kropki, gwiazdki i drapieżne cętki, spore rozcięcia i zmysłowe wiązania. Jest odważnie i z przymrużeniem oka.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.