Piękno szyte na miarę w Klinice Ambroziak Estederm

Zabiegi z użyciem nici liftingujących trafiły w niszę rynkową. Dzięki nim skutecznie i bezpiecznie można uzyskać efekt liftingu bez skalpela.

ambrozaik 1Rozpuszczalne nici Silhouette-Soft™ to dwukierunkowe, bio-wchłanialne nici ze stożkami – najnowocześniejszy produkt dostępny w tej chwili na rynku. Zabiegi z ich użyciem wykonywane są na świecie co 15 minut. Silhouette Soft są świetnym kompromisem zawierającym w sobie skuteczność chirurgii plastycznej oraz minimalny czas rekonwalescencji, jak w przypadku zabiegów nieinwazyjnych.

Dla kogo?

Nici te rekomendowane są dla osób od 30. do 50. roku życia, których skóra utraciła młodzieńczy wygląd, pojawiły się pierwsze oznaki starzenia w obrębie twarzy i policzków, a jednocześnie skóra jest w zbyt dobrej kondycji, aby zastosować tradycyjny, chirurgiczny lifting. Zabieg jest rekomendowany szczególnie osobom zauważającym pierwsze efekty grawitacji w postaci tzw. „chomików”.

Na czym polega zabieg?ambrozaik 3

Zabieg polega na wszczepieniu rozpuszczalnej nici, na której zawieszone są również rozpuszczalne drobne stożki oporujące. Dzięki temu, uzyskujemy uniesienie tkanki wzdłuż przebiegu nici. Pozwala to na kierowanie efektem uniesienia nie tylko policzków, ale także szyi, podbródka i brwi. W rezultacie możemy wywołać efekt liftingu policzków, podbródka i czoła. Efekty utrzymują się przez około 2 lata.

Zabieg z zastosowaniem nici Silhouette Soft nie wymaga szczególnych przygotowań.  Warto jedynie, aby w danym dniu nie przyjmować leków zwiększających krwawienie, np. leków niesterydowych przeciwzapalnych.

ambrozaik 4Pielęgnacja po zabiegu

Do pielęgnacji po zastosowaniu nici Silhouette Soft niezbędna jest kosmetologia. Pierwszą sesję można wykonać już 2 tygodnie od zabiegu. Najlepiej, jeśli raz w tygodniu poddamy się zabiegowi, który rozświetli cerę, ujędrni ją, wyrówna koloryt i pobudzi kolagen. Aby podtrzymać efekt, warto stosować preparaty wzmacniające jędrność skóry, zwłaszcza zawierające kwas hialuronowy lub ferulowy.

Zabieg nie wymaga nacięć ani szwów, szycia chirurgicznego i jest bezbolesny. Efekty są rewelacyjne i długotrwałe! Wystarcza jeden zabieg i twarz odzyskuje młody, wypoczęty wygląd.

www.klinikaambroziak.pl

Klinika Ambroziak Estederm

Al. Gen. W. Sikorskiego 13,

02-758 Warszawa

Telefon: + 48 22 111 50 05;

+48 726 101 000,

mail: recepcja@klinikaamroziak.pl

 

 

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.