Krem to podstawa codziennej pielęgnacji i ochrony skóry. Jednak jest kosmetykiem, który działa przede wszystkim na wierzchnie warstwy naskórka. Aby skutecznie zadbać o ochronę przeciwzmarszczkową, procesy regeneracyjne muszą zachodzić w niej głębiej. Właściwości wnikania w głąb naskórka posiada właśnie serum.

olay 3Serum to kosmetyk, który dzięki bogatej ilości składników aktywnych, lekkiej konsystencji i skutecznym nośnikom, intensywniej niż krem pielęgnuje i regeneruje górną warstwę skóry. Dodatkowo skuteczniej od kremu nawilża oraz niweluje zmarszczki, rozszerzone pory i przebarwienia. Jest również nieocenionym wsparciem w sytuacjach kryzysowych, kiedy obserwujemy spadek kondycji skóry, gdy jest przesuszona, zszarzała, czy mniej elastyczna. Zarówno krem i serum stosowane oddzielnie przynoszą dobre rezultaty i żaden z tych kosmetyków nie jest w stanie zastąpić w działaniu drugiego, jednak dopiero używane razem tworzą duet idealny i przynoszą najlepsze efekty, wykorzystując wzajemny potencjał i uzupełniając się nawzajem. Stosowany w duecie z serum krem, zapewniając pielęgnację skóry i jej ochronę, wspomaga także w działaniu składniki serum – dbając o to, by pozostały jak najgłębiej w naskórku, intensywnie go pielęgnując i regenerując.

olayW jednym kosmetyku

Mając na uwadze komplementarność działania serum i kremu, a także troszcząc się o czas intensywnie żyjących kobiet, naukowcy OLAY połączyli dwa sprawdzone kosmetyki OLAY Total Effects – krem odmładzający 7 w 1 i intensywne serum w jeden produkt, tworząc Total Effects DUO krem na dzień + serum. Dzięki temu nowy OLAY Total Effects DUO w jednym kroku pielęgnacyjnym zapewnia jeszcze mocniejsze nawilżenie i działanie odmładzające oraz pozwala oszczędzić czas w porannej pielęgnacji skóry.

Cena: 39,99 zł

1 komentarz
  1. Wiadomo, że serum działa bardziej intensywnie, więc mozemy zastosować sobie od czasu do czasu taka kurację, która bardzo szybko poprawi stan naszej cery. Ja używam kosmetyków do twarzy Dermiki z serii Gold 24k. Mam z tej serii kremy do twarzy i krem pod oczy, ale mam też z tej serii serum młodości koncetrat kwasu hialuronowego. Ten kosmetyk zawiera 25 razy większą dawkę koncentratu hialuronowego niż jest w kremie, a więc siłą rzeczy działanie musi być silniejsze. Chyba warto od czasu do zcasu zainwestować w serum.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.