Dobra wiadomość dla wielbicielek prostoty i minimalizmu. Kojarzona z takim stylem marka odzieżowa OH!YEJ wprowadza wiosenną kolekcję. I jak zawsze są to ubrania pierwszej potrzeby.

_F4A0495

Kolekcja wiosenna marki OH!YEJ została zdominowana przez klasyczne i proste płaszcze w ciepłych pastelowych kolorach. Na szczególną uwagę zasługuje oryginalne poncho wykonane z wysokiej jakości wełny z kaszmirem, narzuta która nigdy nie wychodzi z mody. Pojawia się również zdecydowany kolor i złoto dla tych kobiet, które lubią się wyróżniać. W kolekcji nie zabrakło również tradycyjnych, klasycznych spodni typu „cygaretki” idealnych zarówno do szpilek, jak i sportowego obuwia.

Liliana i Sandra to młode pasjonatki mody, które postanowiły zaryzykować i zacząć spełniać swoje marzenia. Tworząc od zera nową markę odzieżową kierowały się mottem „Im mniej tym więcej”. Dzięki temu ich ubrania wyróżniają się spośród innych ofert prostotą i minimalizmem. Co poza tym sprawia, że marka OH!YEJ może czuć się wyjątkowo na tle konkurencji? Jest to z całą pewnością uniwersalizm produktów. Ubrania można wykorzystać na wiele okazji.

 

www.ohyej.com

 

 

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.