OH!Yej na wiosnę!

Dobra wiadomość dla wielbicielek prostoty i minimalizmu. Kojarzona z takim stylem marka odzieżowa OH!YEJ wprowadza wiosenną kolekcję. I jak zawsze są to ubrania pierwszej potrzeby.

_F4A0495

Kolekcja wiosenna marki OH!YEJ została zdominowana przez klasyczne i proste płaszcze w ciepłych pastelowych kolorach. Na szczególną uwagę zasługuje oryginalne poncho wykonane z wysokiej jakości wełny z kaszmirem, narzuta która nigdy nie wychodzi z mody. Pojawia się również zdecydowany kolor i złoto dla tych kobiet, które lubią się wyróżniać. W kolekcji nie zabrakło również tradycyjnych, klasycznych spodni typu „cygaretki” idealnych zarówno do szpilek, jak i sportowego obuwia.

Liliana i Sandra to młode pasjonatki mody, które postanowiły zaryzykować i zacząć spełniać swoje marzenia. Tworząc od zera nową markę odzieżową kierowały się mottem „Im mniej tym więcej”. Dzięki temu ich ubrania wyróżniają się spośród innych ofert prostotą i minimalizmem. Co poza tym sprawia, że marka OH!YEJ może czuć się wyjątkowo na tle konkurencji? Jest to z całą pewnością uniwersalizm produktów. Ubrania można wykorzystać na wiele okazji.

 

Nie możemy wyświetlić tej galerii.

www.ohyej.com

 

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany