Hunter Original świętował swoje legendarne połączenie z festiwalami muzycznymi, przy okazji prezentacji kolekcję na wiosnę-lato 2016,  zainspirowaną błotnistymi polami.

 

HUNTERORIGINAL_LOOK_31Hunter przedstawił niesamowitą podróż festiwalową, prezentując narzędzia, aby przetrwać bez względu na klimat, który napotykamy. Od wczesnych godzin na głównej scenie, zalanych słońcem, po ulewę pod koniec dnia, gdzie zaczyna się przygoda.

Lekkie tkaniny nylonowe i trampki wprowadzono w kolekcji Hunter obok gumowych i winylowych, wodoodpornych kurtek. Zapięcia w postaci linek na bawełnianej woskowanej odzieży odwołują się do koncepcji pokazu, podczas gdy klasyczny namiot festiwalowy z obuwiem został owinięty w kolorowe materiały.

Podeszwy w butach zostały zamienione na miękkie, zamszowe cholewki, natomiast torby zostały wzbogacone szwami, aby zapewnić odporne na warunki atmosferyczne akcesorium. Kolorystyka przywołuje mgliste letnie zachody słońca – wyblakłe słoneczne tony ustępują bzom, obok zakurzonych neutralnych barw.

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.