Lanti – moda ekonomiczna

Istnieje stereotyp, że kobiety kupują „sercem”. Jednak w dzisiejszych czasach coraz więcej z nas dwa razy zastanawia się, zanim kupi kolejny modowy przebój, który za miesiąc wyląduje na dnie szafy.

lantiCiuchy nas zalewają. Są tanie, są wszędzie. Coraz więcej kobiet przyznaje, że ma ich w szafie  o wiele za dużo. Pytanie: po co? Czasem nie nosimy nawet połowy z nich. Logika nakazuje zastanowić się, czy aby nie warto kupić jednej, ale porządnej bluzki, która nada się na wiele okazji, posłuży przez kilka sezonów i nie wyjdzie szybko z mody. Dzisiejsze świadome konsumentki chętnie sięgają po rzeczy dobre jakościowo, droższe, ale bardziej uniwersalne. Tak jest bardziej ekonomicznie, ekologicznie i… logicznie.

Ubrania ekologiczne i logiczne

Marka Lanti to ubrania o prostych, minimalistycznych krojach, które odpowiadają na potrzeby współczesnych kobiet. Łatwo dają się między sobą łączyć w zestawy i mogą służyć przez wiele sezonów. Wykonane są z wysokiej jakości tkanin, a nie z bawełny hodowanej na chińskich plantacjach. Bo tak jest (eko)logicznie. Są projektowane i szyte w Polsce, ale kupują je i doceniają kobiety z niemal całej Europy. A wam jak się podobają?

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.