W sezonie jesień-zima 2015, w ramach kampanii „Burn Your Black Leggings”, Reebok zachęca aktywne kobiety do odrzucenia nudnych, czarnych spodni treningowych, a w zamian za to, do wypróbowania nowych, kolorowych wzorów.

dominikacuda_reebok_0205

Jedną z ambasadorek tej akcji jest Karolina Erdmann – założycielka szkoły YOGA BEAT, miłośniczka zdrowego odżywiania i trenerka marki Reebok. Od kilku miesięcy stara się zarazić Polaków innowacyjną metodą jogi, której uczyła się u boku samej Tary Stiles w Nowym Jorku.

 

Przez kilka lat pracowałaś w korporacji. Aż pewnego dnia rzuciłaś pracę i postanowiłaś wyjechać do Nowego Jorku. Dlaczego i w jakim celu?

W Nowym Yorku ukończyłam kurs u boku Tary Stiles, która inspiruje na co dzień tysiące ludzi swoją metodą zwaną – Strala Yoga. W moim życiu próbowałam różnych sportów – wiele lat tańczyłam, uprawiałam fitness, pilates uwielbiam też surfing, kite-surfing i snowboard. Wszelkie formy ruchu. Początkowo Strala Yoga stała się idealnym uzupełnieniem pozostałych sportów, z czasem stając się elementem rytmu każdego mojego dnia. Strala to styl życia, dla którego porzuciłam swoją dotychczasową pracę w korporacji. Strala to praktyka, dzięki której stałam się nie tylko silna na zewnątrz ale i wewnątrz, odzyskując spokój w mnogości codziennych zadań. Strala to metoda, dzięki której radzę sobie z problemami, jestem otwarta na świat, głęboko oddycham, dobrze śpię i odżywiam się tak, że każda komórka mojego ciała tętni życiem, a ja sama z każdym dniem mam jeszcze więcej energii.

Czy praktykując jogę, zwracasz uwagę na kolor ubrań, w których ćwiczysz?

Pewnie! Zazwyczaj wybieram kolory, bo lubię, jak życie jest kolorowe. Jestem zwariowana, nie mam więc jednego wzoru, który jest moim ulubionym. Jednego dnia wybieram żółty, a kiedy jestem smutna, sięgam po szare barwy. Po prostu słucham się własnych emocji.

reebok_0155

Dlaczego przyłączyłaś się do kampanii Burn Your Black Leggings?

Przyłączając się do kampanii, chcę pokazać innym kobietom, że jesień może nas inspirować i dawać dużo siły do działania. Jesień to czas, który warto wykorzystać do manifestowania swoich możliwości. Ćwiczenia jesienią to nie tylko dbanie o swoją kondycję fizyczną. To również granie na emocjach. Z jednej strony moje ćwiczenia wyzwalają dużo śmiechu, z drugiej wzruszają. To wszystko po to, żeby otwierać się na nowe. Żeby stawać się lepszymi wersjami samych siebie. Uważam, że za pomocą kolorów każda z nas może mieć lepsze samopoczucie! Nie musisz ćwiczyć w nudnym czarnym dresie. Kolorowy strój, podobnie jak joga, może dodać życiu więcej słońca. Może cię inspirować i motywować do działania.

 

Legginsy YOGA SCENIC PRINT, które wybrała Karolina, stworzono dla kobiet, które na treningach jogi lubią dawać z siebie wszystko. Dopasowany, przylegający do ciała, opływowy krój spodni sprawdzi się podczas najbardziej energetycznej sesji.

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.