Denimowy look

Denim pojawił się w kolekcjach takich projektantów jak: Stella McCartney, Gucci czy Burberry Prorsum. Przepis na najmodniejszy look sezonu? Dżinsowy total look.

MichaB Szulc - SOLD (8)Dżins to ponadczasowy klasyk, który w tym sezonie przeżywa prawdziwy renesans. Reguła, aby nie łączyć go ze sobą w jednej stylizacji, już nie obowiązuje – tego lata sprawdzi się zasada im więcej, tym lepiej.  Zatem jak interpretować obowiązujący trend na sezon wiosna-lato 2015, aby wyglądać modnie i stylowo? Najlepiej monochromatycznie – zestawimy ze sobą klasyczne spodnie z denimową kurtką lub w bardziej kobiecej odsłonie: spódnice z koła z oversize’owym, lekkim płaszczem. Całość podkreślą dodatki: dla kontrastu kolorowe szpilki lub chusta w rozmiarze XXL – to przepis na najmodniejszy look sezonu!

W propozycjach polskiej marki SOLD na sezon wiosna-lato 2015 znalazły się m. in. spódnice, kurtki, chusty w rozmiarze XXL czy oversize’owe płaszcze. Produkcja linii została oparta o lokalne materiały, a całość jest konstruowana i odszywana w Polsce.

Ceny wahają się od 149 zł do 799 zł.

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.