Sylwester to jedyna noc w roku, kiedy możemy pozwolić sobie na modowe szaleństwo: cekiny, skóry, tiule. Nawet jeśli na co dzień nosimy spodnie, tej nocy warto zastanowić się nad odmienieniem wizerunku.

Ritratti SensationKiedy już zdobędziemy idealną kreację, pozostaje ważna kwestia doboru bielizny. Pod piękną, przyciągającą wzrok sukienką, powinny się znaleźć równie gustowny komplet lub koronkowe body.  Nie tylko ważny jest kolor oraz materiał, z jakiego została wykonana bielizna, ale również jej krój. Musimy wybrać taki biustonosz, który nie będzie odznaczać się pod sukienką lub co gorsza – wystawać spod niej. Najbardziej kłopotliwe są kreacje z odsłoniętymi plecami oraz głębokim dekoltem, ale doświadczone brafitterki w salonach bielizny pomogą wybrać odpowiedni rodzaj biustonosza.

Piege-2Pomyślność na nowy rok

„Jeśli kreacja jest zwiewna, mamy więcej możliwości wyboru bielizny. Ciało możemy otulić zmysłowymi koronkami. W przypadku stroju dopasowanego, powinnyśmy wybrać laserowo cięty zestaw” – radzi Katarzyna Kępińska, dyplomowana brafitterka i współwłaścicielka firmy Lanoro.

„W ofercie salonów znajdziemy biustonosze z przepinanymi ramiączkami, z możliwością zapinania na brzuchu lub staniki wykonane z silikonu. Dużym zainteresowaniem w okresie sylwestrowym cieszy się bielizna korygująca, m.in.: wyszczuplająca brzuch, podnosząca pośladki. Jedną z tradycji jest zakup nowej bielizny, którą zakładamy w Sylwestra – ma to przynieść pomyślność i szczęście w nowym roku.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.