Niedawno Marek Kondrat świętował podwójnie. Obchodził 63. Urodziny i uczcił też pierwszy rok działalności swojej firmy winiarskiej KONDRAT Wina Wybrane.

Na uroczystym spotkaniu w niezwykłej scenerii Fortu Sokolnickiego nie zabrakło rodziny, przyjaciół, wieloletnich współpracowników i partnerów z planu filmowego z Allanem Starskim, Januszem Gajosem, Władysławem Pasikowskim i Andrzejem Chyrą na czele. Wśród gości byli m.in. Monika Olejnik, Kuba Wojewódzki, Anna Maria Jopek, Marcin Kydryński, Henryka Bochniarz, Marek Przybylik, Andrzej Mleczko i Adam Michnik.

„Mam dziś podwójny powód do radości. Po pierwsze nasza firma świętuje swoje pierwsze urodziny, co napawa mnie dumą, a po drugie mnie udało się już przeżyć 63 lata, co z kolei napawa mnie zdziwieniem. Czuję się młodo, nie odkreślam kartek w kalendarzu, nie myślę o przemijaniu. Jestem przekonany, że to, co dzieje się dziś ma smak i wartość najwyższą” – mówił podczas spotkania Marek Kondrat.

Jubilat zaprosił gości w podróż szlakiem najciekawszych europejskich winnic. Podczas spotkania goście mieli okazję skosztować wyselekcjonowanych win z Hiszpanii, Francji, czy Nowego Świata, odkrytych przez samego aktora w trakcie jego wielu podróży po świecie.

urodziny_kondrat-2

 

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.