Konkurs!

Do wygrania kuracje trychologiczne do skóry głowy i włosów marki Davines w Klinice Włosa – SecondHair Clinic dla trzech Pań!

Przed zabiegiem każda z was spotka się w Klinice Włosa z trychologiem, który zbada skórę głowy, włosy oraz ich cebulki i wskaże odpowiednie zabiegi Davines. Każda z was będzie miała wykonane 4 zabiegi – w trybie co 2 tygodnie 1 zabieg.

Wszystko, co trzeba wiedzieć o Davines

Grupa Davines została założona w 1983 roku w Parmie, we Włoszech, przez rodzinę Bollati. Rozpoczęli oni działalność jako laboratorium badawcze, produkujące wysokiej jakości preparaty do pielęgnacji włosów i skóry, przeznaczone dla renomowanych firm kosmetycznych z całego świata.

Stworzyli idealną synergię Natury i Technologii, łącząc wyłącznie starannie dobrane surowce z najbardziej zaawansowaną nauką i badaniami. Wynikiem tych działań są produkty NaturalTech. Naukowcy Davines udoskonalili efektywność ich formuł poprzez wprowadzenie fitoceutyków i połączenie ich z innymi składnikami aktywnymi.

Czym są fitoceutyki?
W czasach starożytnych wierzono, że niektóre rośliny mają korzystny wpływ na zdrowie, ciało i umysł. Poza błonnikiem, witaminami i minerałami rośliny zawierają także fitoceutyki, które często mają wyraziste kolory, aromaty i smaki. Fitoceutyki to aktywne związki biologiczne występujące wyłącznie w roślinach, które chronią układy i narządy ludzkiego organizmu. Te aktywne składniki są kluczowymi elementami systemu odpornościowego, jaki wytwarzają rośliny, aby chronić się przed chorobami, szkodnikami, promieniowaniem słonecznym i utlenianiem, a ponadto mają działanie przeciwutleniające, przeciwzapalne i zapobiegają działaniu wolnych rodników. Wszystkie wykorzystane w formułach NaturalTech fitoceutyki posiadają certyfikat ICEA.


Sześć linii Naturaltech odpowiada za zwalczanie problemów skóry głowy i włosów:

LINIA ENERGIZING zawiera fitoceutyki z kofeiny oraz olejki eteryczne z imbiru, cynamonu i czarnego pieprzu – stymulacja skóry głowy i włosów z tendencją do wypadania.

LINIA NOURISHING zawiera fitoceutyki uzyskane z winogron oraz olejki eteryczne z mandarynki, drzewa pomarańczowego oraz ylang ylang – odżywienie, nawilżenie i odbudowa odwodnionej skóry głowy oraz suchych i łamliwych włosów

LINIA PURIFYING zawiera fitoceutyki uzyskane z mniszka lekarskiego oraz olejki eteryczne z lawendy, mirtu i szałwii – bakteriobójcze produkty do wszystkich rodzajów łupieżu

LINIA DETOXIFYING zawiera fitoceutyki z karczochów oraz olejki eteryczne z kardamonu, kolendry i mięty – odtoksycznienie, regeneracja i rewitalizacja zwiotczałej skóry głowy i włosów obciążonych czynnikami środowiska zewnętrznego.

LINIA CALMING zawiera fitoceutyki z borówki amerykańskiej oraz olejki eteryczne z paczulki wonnej – ukojenie przynoszące ulgę wrażliwej skórze głowy

LINIA WELL-BEING zawiera fitoceutyki z jeżówki oraz olejki eteryczne z goździków, gałki muszkatołowej i drzewa sandałowego – nawilżenie wszystkich rodzajów włosów.

 

Wśród zabiegów Davines NaturalTech wyróżniamy:

Zabieg do skóry głowy, wypadających, przerzedzonych i łamliwych włosów
Zabieg do przetłuszczającej się skóry głowy
Zabieg do wrażliwej skóry głowy
Zabieg do odwodnionej skóry głowy, suchych i łamliwych włosów
Zabieg do wszystkich rodzajów włosów
Zabieg głęboko odbudowujący
Superaktywny zabieg oczyszczający
Superaktywny zabieg pobudzający
Superaktywny zabieg nawilżający
Superaktywny zabieg do wrażliwej skóry głowy
Zabieg SPA odtoksyczniający skórę głowy i włosy

 

Konkurs! 

By wziąć udział w konkursie, w którym nagrodą są zabiegi do skóry głowy i włosów marki Davines dopasowane do indywidualnych potrzeb Klienta, wykonywane w Klinice Włosa – SecondHair Clinic, trzeba odpowiedzieć na pytanie:

Jak nazywają się aktywne związki biologiczne występujące wyłącznie w roślinach, które zostały wykorzystane w produktach Davines NaturalTech? 

A następnie w 10 zdaniach opisać, dlaczego taka kuracja potrzebna jest właśnie Tobie. Trzy najciekawsze, najbardziej przekonujące odpowiedzi, zostaną nagrodzone.
Na wasze odpowiedzi czekamy pod adresem: konkurs@republikakobiet.pl

Do wygrania są kuracje dla trzech osób. Każda z nich przed zabiegiem spotka się w Klinice Włosa z trychologiem, który zbada skórę głowy, włosy oraz ich cebulki i wskaże odpowiednie zabiegi Davines.

Konkurs trwa od 26 marca do 8 kwietnia 2013 roku.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zapoznanie się z regulaminem konkursu, podwójne opisanie swoich wrażeń w ciągu czterech etapów kuracji oraz zgoda na ich publikację na łamach portalu www.repka.pl 

 

 

 

 

 

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.